Kategorie

Newsletter

Ochrana osobních údajů

Autorské právo

Všechna práva k obsahu stránek AppleManie.cz jsou vyhrazena. Stahování jakýchkoliv materiálů, které jsou nedílnou součástí služeb, je povoleno pouze za předpokladu, že nedochází k porušení autorských práv a práv ochranných známek patřících společnosti AppleManie.cz

Žádná část těchto stránek, zejména fotografie, grafika a text, nesmí být kopírována pro komerční účely, v celku nebo částečně přenášena, elektronicky nebo jinak upravena, sloužit jako odkaz nebo použita bez předchozího souhlasu společnosti AppleManie.cz

Zabezpečení

Stály kontakt s našimi zákazníky je pro nás prioritou. Internetový obchod AppleManie.cz poskytuje svým zákazníkům 100% bezpečnost. Při využívání služeb obchodu AppleManie.cz prosíme zákazníka o poskytnutí některých pro nás důležitých osobních údajů. Je to vždy spojeno s Vaším vyjádřeným přáním o registraci účtu (přihlášením se do něj) nebo s požadavkem na posílání newsletterů.
Aby bylo možné cokoliv koupit, musíte mít založený  applemanie účet, ve kterém jsou zapsány všechny Vaše objednávky. Tímto způsobem se žádná z Vašich objednávek neztratí, a my Vám budeme moci zásilku bezpečně poslat. Můžete mít jistotu, že informace o Vás jsou bezpečné, protože:

– všechny údaje zůstávají v bezpečí naší databáze. Ta je dobře chráněna a přístup k ní mají pouze pověření pracovníci internetového obchodu AppleManie.cz, 
– nikdy nepředáváme tyto údaje třetím stranám a nikdy je také nepoužíváme pro jiné účely než ty, které přímo souvisejí s obchodem, čili vyřizování objednávek nebo posílání newsletterů.

Veškeré Vami poskytnuté údaje můžete kdykoliv změnit nebo smazat po přihlášení do svého účtu nebo se můžete s tímto požadavkem obrátit na provozovatele obchodu.
Každý uživatel, který si založil v obchodě účet, může kdykoliv požádat o jeho odstranění. Účet bude smazán ihned nebo po vyřízení objednávky a doručení objednaného zboží. Všechna data budou smazána a z databáze bude rovněž odstraněna emailová adresa. Obnovení účtu nebude možné a zákazník bude muset založit nový účet. 

Rozhodnete-li se využít služeb internetového obchodu AppleManie.cz, znamená to, že souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů obsažených na těchto stránkách.
Vyhrazujeme si právo na změny podmínek Ochrany osobních údajů.

Pokud máte jakékoliv otázky týkající se ochrany osobních údajů, kontaktujte nás prosím: nevole@applemanie.cz, nyvlt@applemanie.cz


http://www.topapple.cz

Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:+420 608 806 354, +420 721 774 010

Kontakt na naši zákaznickou linku