Kategorie

Newsletter

 

Doprava, dodávky, dodací lhůty

Jsme internetový obchod a prodej našich produktů probíhá pouze přes internet. Zboží je dodáváno výhradně zásilkovou cestou. Není možné si zboží koupit nebo si jej vyzvednout v sídle společnosti.

Největší důraz klademe na to, aby zákazník obdržel objednané zboží v co nejkratší době. Podle zákona a v souladu s našimi obchodními podmínkami máme na doručení objednaného zboží maximálně 
14 pracovních dnůV internetovém obchodě AppleManie.cz však můžete očekávat doručení zásilky už během několika dnů. 

Pro dodání objednaného zboží využíváme služeb České pošty a služby PPL, čímž je zajištěno rychlé dodání, pojištění často drahého zboží a vysoká kvalita služeb. 

Dodávka je předána na poštu následující pracovní den poté, co balík opustil sklad. Do dodací lhůty a vyřízení objednávky se nezapočítávají soboty, neděle a státní svátky.

Každou objednávku od 2000 Kč na území České republiky posíláme na naše náklady!
 

Dodání na území České republiky


Způsob platby Hodnota objednávky Cena za dopravu
PayPal, bankovní převod, na dobírku

 od 2000 Kč

DOPRAVA ZDARMA!

 

Dodání na území Slovenské republiky*

Způsob platby Hodnota objednávky Cena za dopravu
PayPal, bankovní převod  od 24 € 5 €
Na dobírku  od 24 € 9 €

 

 

* Pro dodání zboží na Slovensko využíváme služeb kurýrské společnosti / Pre dodanie tovaru na Slovensko využívame služby kuriérskej spoločnosti.

 
Ve vyjímečných případech se přepravní náklady mohou změnit. Zákazník o tom bude informován před odesláním zboží.
Pro přepravu do zemí mimo EU mohou být připočteny další náklady navíc (např. celní náklady). Na tyto náklady internetový obchodu AppleManie.cz nemá vliv.


Všechny zásilky v našem obchodě jsou baleny a ověřovány dvěma pracovníky, kteří se vzájemně kontrolují. Balíky jsou oblepené páskou s logem společnosti, a jestliže obdržíte zásilku s poškozenou páskou nebo s porušeným původním obalem nebo když je podezření na manipulaci se zásilkou třetí osobou, přijetí objednávky by jste měli odmítnout a okamžitě nás o této skutečnosti informovat. Vzniklou situaci bude řešit náš pracovník.

Informace o odeslání zásilky ze skladu, včetně čísla zásilky, je poslána zákazníkovi emailem. Po obdržení tohoto emailu můžete očekávat doručení zásilky obvykle během dvou pracovních dnů. Zadáním čísla zásilky na stránkách České pošty je možné zjistit, kde se v danou chvíli zásilka nachází.

Ke každé zásilce je přiložen daňový doklad nebo faktura DPH jako doklad o koupi. Kromě toho u zboží, které si toto vyžaduje, je přiložen i návod k použití a záruční list. 

V internetovém obchodě AppleManie.cz se můžete kdykoliv přihlásit na svůj účet a zkontrolovat, v jakém stavu se Vaše objednávka nachází.


http://www.topapple.cz

Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:+420 608 806 354, +420 721 774 010

Kontakt na naši zákaznickou linku